Budujesz swój wymarzony dom. Projekt, działka, media, stan surowy i stolarka pochłonęły już znaczną część środków finansowych. Ale to dopiero początek. Przyszedł czas na instalacje wewnętrzne. Zaczynamy poszukiwania dobrego fachowca. Być może znałeś już takiego zanim zacząłeś budowę? Oby tylko miał wolny termin, bo przecież niedługo wchodzą tynkarze, a rurki z wodą trzeba położyć wcześniej.

Dzwonimy do naszego hydraulika, pana Stasia, Jasia, Henia, czy jak mu tam? Podobno dobry hydraulik, u cioci w Krakowie wymienił syfon w umywalce i jeszcze nie leje, a za robotę wziął tylko na flaszkę wódki. Dobre chłopisko, tylko po weekendzie lepiej nie dzwonić, bo ciężko się dogadać. Ale co tam, ważne żeby było tanio, a skoro ciocia zadowolona…

Instalacje co niewiele mają wspólnego z wymianą syfonu w umywalce, ale nasz „hydraulik złota rączka” chwali się że wszystko umie. Być może, ale czy dostaniesz od niego gwarancję? Kolejne pytanie to ile zapłacisz za materiały? Zakładam, że nasz „bohater” nie prowadzi legalnej działalności i choć jest to zjawisko karygodne to nadal powszechne. Ileż to dostaję telefonów od klientów z prośbą o wykonanie kotłowni. A gdzie jest nasz „bohater”? Czyżby wykonanie roboty do końca było dla niego zbyt dużym wyzwaniem? „…Panie robił taki jeden, ale teraz nie mogę się do niego dodzwonić…” To niestety często spotykana sytuacja.

Chcesz uniknąć podobnych historii, to nie sugeruj się wyłącznie ceną. Tanio i dobrze prawie zawsze równa się niemożliwe. Możesz nie wierzyć, ale czy warto ryzykować? Wybór należy do Ciebie.

Firm działających na rynku w branży instalacyjnej jest wiele i jest z czego wybierać. Decydując się na usługi naszej firmy, możesz być pewien, że powierzone nam prace zostaną wykonane prawidłowo. Pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania, które będzie miało pozytywny wpływ na koszty eksploatacji instalacji centralnego ogrzewania. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami i producentami materiałów ze szczególnym uwzględnieniem polskich producentów. Wspieramy tym samym krajowy kapitał i polską gospodarkę.